Promocje

Domy wiejskie lub ogrodowe: zakup z wykonaniem domu.

W sezonie letnim szczególnie chce się uciec od codziennego zgiełku miasta i odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą. Dzisiaj jest wiele możliwości, aby to zrobić. Ktoś wybiera turystykę, ktoś jeździ na rowerze, a ktoś w okresie letnim często jeździ do domu letniego lub całkowicie się tam pr...

Domy wiejskie lub ogrodowe: zakup z wykonaniem domu.

W sezonie letnim szczególnie chce się uciec od codziennego zgiełku miasta i odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą. Dzisiaj jest wiele możliwości, aby to zrobić. Ktoś wybiera turystykę, ktoś jeździ na rowerze, a ktoś w okresie letnim często jeździ do domu letniego lub całkowicie się tam przeprowadza.

Idealną opcją dla sezonowego życia są przytulne letnie domy na wsi, które mamy do zaoferowania. Można je wykorzystać jako dodatkowe miejsce zamieszkania, a także zabudowania, w których można urządzić poczęstunek i przyjęcie dla przyjaciół lub zrelaksować się samotnie. Dziś najpopularniejszym materiałem, z którego zbudowane są domy letniskowe jest drewno. Jest ono łatwe w obróbce, trwałe i niezawodne.

Domki ogrodowe, których projekty można zamówić online, mają następujące zalety:

  • duża szybkość budowy. Domy letniskowe dla domków "pod klucz" budowane są około 20-30 dni;
  • niska cena. Dotyczy to zarówno samego drewna, jak i prac budowlanych;
  • piękno. Pasują harmonijnie do niemal każdego obszaru;
  • bezpieczeństwo ekologiczne. Życie w takich domach będzie korzystne dla zdrowia;
  • w razie potrzeby domek może być łatwo zdemontowany.

Aby domy letnie były jak najbardziej komfortowe i wygodne, to podczas ich budowy należy uwzględnić następujące momenty: 

  • przy opracowywaniu projektów domów drewnianych wiejskich należy wziąć pod uwagę możliwość bezpiecznego prowadzenia instalacji (prąd, woda, gaz);
  • przy budowie należy wziąć pod uwagę liczbę osób, które będą mieszkać w domu;
  • ważną kwestią jest wybór projektu. Zakup takich projektów nie jest dzisiaj problemem. Zależy od tego jak dobrze dom drewniany wpisze się w otaczający teren.

Po zakończeniu budowy i podczas eksploatacji należy starannie monitorować stan domu. Jeśli na powierzchni drewna pojawią się pęknięcia, użyj szpachli, aby je usunąć. Przy wykryciu gnijących miejsc zaleca się zwrócenie się do specjalistów. Dlatego jeśli zdecydujesz się na zakup domu, musisz dać pierwszeństwo ofertom z długim okresem gwarancji.

Domki letniskowe wg projektu firmy „Solomia”

Dziś na rynku można kupić gotowe projekty domów letniskowych. Firma „Solomiavbk” oferuje jedną z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych ofert. Na naszej stronie można kupić domki ogrodowe w przystępnych cenach. Ponadto, specjaliści firmy zawsze gotowi są spotykać się, jeśli klient chce realizować własne kreatywne pomysły i najlepsze dla niego rozwiązania.

Nowoczesne domy wiejskie, projekty których można kupić w przystępnej cenie, budowane są przez doświadczonych specjalistów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Pozwala to osiągnąć najwyższą jakość końcowego produktu. W przypadku domów letnich, których projekty prezentowane są na stronie, udzielana jest na nie długotrwała gwarancja. Czyli w razie wyjawienia usterek w domu możliwe będzie szybkie przywrócenie jego wyglądu i funkcjonalności.

Na stronie internetowej firmy „Solomiavbk”  można kupić dom wiejski z dowolnego miejsca na Ukrainie i w Polsce. Funkcjonalność i przejrzystość strony dają możliwość spokojnego wyboru i zakupu. Zamówienie domu wiejskiego, jego projektu można wykonać dosłownie kilkoma kliknięciami. Przez telefon ze specjalistami z działu pomocy technicznej można szczegółowo omówić detale transakcji, czas dostawy materiałów i rozpoczęcie prac budowlanych. Firma zapewnia możliwość dostarczania różnych konfiguracji domów. Możesz również kupić projekt do późniejszego samodzielnego montażu. Podczas procesu budowy domu zawsze możesz skonsultować się ze specjalistami firmy.

Więcej

BUDYNKI LETNIE I GOSPODARCZE 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów