Katalog

Promocje

Domki dla dzieci i place zabaw dla dzieci wykonane z drewna. Od producenta

 Drewniany domek do zabawy dla dzieci to marzenie każdego dziecka. Daje to możliwość zanurzenia się w świecie przygód, uzyskania własnej przestrzeni do gier i zabaw.

Czy Twój syn lub córka marzą o własnym domku, w którym będą mogli bawić się z przyjaciółmi ? Chcesz stworz...

Domki dla dzieci i place zabaw dla dzieci wykonane z drewna. Od producenta

 Drewniany domek do zabawy dla dzieci to marzenie każdego dziecka. Daje to możliwość zanurzenia się w świecie przygód, uzyskania własnej przestrzeni do gier i zabaw.

Czy Twój syn lub córka marzą o własnym domku, w którym będą mogli bawić się z przyjaciółmi ? Chcesz stworzyć w ogrodzie przytulny i wygodny kącik dla swojego dziecka? Oferujemy oryginalne projekty domków dla dzieci, opracowane zgodnie z życzeniami i wiekiem przyszłych właścicieli.


Domek do zabawy od firmy Woodshed — doskonała konstrukcja drewniana

Zabawa na świeżym powietrzu jest kluczem do zdrowego rozwoju współczesnego dziecka. Stały kontakt ze światem zewnętrznym, połączony z obecnością przestrzeni stworzonej specjalnie dla niego, przyniesie wiele radosnych i przyjemnych chwil.

W procesie produkcji nasi doświadczeni specjaliści wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości naturalne materiały.

Hipoalergiczne farby i warstwa ochronna przed działaniem czynników naturalnych są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Nasze projekty domków dla dzieci to:

 1. solidne konstrukcje z możliwością dodatkowej rozbudowy w przyszłości;
 2. wielopoziomowe konfiguracje z utworzeniem kilku obszarów rekreacyjnych;
 3. wytrzymałość i trwałość konstrukcji uzyskana dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji;
 4. domek dla dzieci z drewna o ekskluzywnym wzornictwie;
 5. korzystny stosunek ceny do jakości oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Znalazłeś idealne rozwiązanie dla swojego ulubionego dziecka, które chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Duży kufer we własnym domku to wspaniałe miejsce do przechowywania sekretów i duma z podziwu znajomych z wyjątkowego skarbu. Każdy model wygląda tak, jakby był obrazem z książki z bajkami. Wszystkie modele wykonane są z naturalnego drewna.


Przyjazne dla środowiska deski z litego drewna sosnowego i dębowego są starannie obrabiane, szlifowane i malowane przy użyciu środków przodującej marki europejskiej. Pokrycie gontem asfaltowym drewnianego domku dla dzieci gwarantuje niezawodną ochronę przed letnim upałem i jesiennymi deszczami.

Pokrycie dachu gontem bitumicznym drewnianego domku dla dzieci gwarantuje niezawodną ochronę przed letnim upałem i jesiennymi deszczami.

Wygodna piaskownica, wygodna drabinka, miniatura wspaniałej rezydencji lub tajemnicza chatka do magicznych przemian. Wszystkie szczegóły zostały starannie przemyślane i stworzone z miłością i troską.

 

 Dlaczego warto zamówić i kupić drewniany domek dla dzieci od firmy Woodshed?

 

Produkty z naszej firmy w 100% przypadków mają następujące cechy:

 • bezpieczeństwo i komfort;
 • niezawodność konstrukcji;
 • długi okres eksploatacji;
 • stylowy wygląd i przemyślana konstrukcja;
 • gwarancja producenta;
 • korzystne warunki zakupu.

 Jeśli już wyobraziłeś sobie drewniany domek dla dzieci w swoich marzeniach, możemy pomóc Ci odtworzyć go w rzeczywistości. Doświadczeni rzemieślnicy są w stanie zaprojektować i przygotować model według indywidualnych szkiców w możliwie najkrótszym czasie.

 Do wyboru jest kilka rodzajów pokryć podłogowych i dachowych, szeroka gama kolorów oraz możliwość rozbudowy każdej konstrukcji. Dzięki szczegółowym schematycznym instrukcjom dostarczamy produkty przygotowane do samodzielnego montażu. Na życzenie klienta możliwa jest produkcja i montaż pod klucz. W sklepie internetowym można szczegółowo zapoznać się z projektami domów dla dzieci, uzyskać szczegółowe informacje podczas bezpłatnej konsultacji online lub telefonicznej.

 Czy zaplanowałeś miejsce na zbudowanie placu zabaw dla dzieci na wsi lub w ogrodzie przy domu na wsi? Szukasz oryginalnych i nietypowych, dobrze zaplanowanych projektów domów dla dzieci? Jesteśmy gotowi pomóc Ci stworzyć idealne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu przez Twoje dziecko.

 

 A wysokiej jakości i funkcjonalny domek letniskowy dla dzieci od firmy Woodshed niech będzie dumą i klejnotem Państwa posiadłości, świadkiem najszczęśliwszych chwil w życiu całej rodziny.


Więcej

DOMKI ZABAW DLA DZIECI 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów