Promocje

Drewniane altanki do domków na wsi i ogrodów

Przytulna altana w warunkach wiejskiej działki lub letniego domu to najlepsze miejsce, w którym można się dobrze zrelaksować i oderwać od codziennych problemów. Możesz się zrelaksować sam lub zorganizować głośną imprezę i poczęstunek. Wśród ogromnej ich ilości do wyboru na rynku, bardzo popularne są d...

Drewniane altanki do domków na wsi i ogrodów

Przytulna altana w warunkach wiejskiej działki lub letniego domu to najlepsze miejsce, w którym można się dobrze zrelaksować i oderwać od codziennych problemów. Możesz się zrelaksować sam lub zorganizować głośną imprezę i poczęstunek. Wśród ogromnej ich ilości do wyboru na rynku, bardzo popularne są drewniane altany, których zakup nie stanowi dzisiaj problemu. Drewno to tradycyjny materiał na domy wiejskie. Wpisuje się w projektowany krajobraz, charakteryzuje się łatwą obróbką i jest bezpieczne dla środowiska.

Ogrodowe altany wykonane z drewna mają następujące zalety:

 •  dostępność. Drewno dzisiaj jest sprzedawane po niskich cenach. Koszt budowy i narzędzia, które będą wykorzystywane w tym przypadku, są również dostępne dla wszystkich;

 • trwałość i niezawodność. Przy odpowiednim przetwarzaniu drewno uzyskuje właściwości odporności na wilgoć i uzyskuje wysoką wytrzymałość. Właściwie zaprojektowana i zbudowana altana może służyć przez kilka dziesięcioleci;

 •  prostota konstrukcji. Oprócz niskich kosztów finansowych, budowa altany przy domu letnim zajmuje niewiele czasu, w szczególności można tu użyć lekkiego fundamentu, a konstrukcje drewniane można zbudować znacznie szybciej niż z cegły lub metalu.

Wybierając drewniane altany, należy wziąć pod uwagę ich rozmiar i wysokość. W zależności od przeznaczenia  altany ogrodowe, te które są kupowane przez strony internetowe,  należy rozmieszczać  w bezpośrednim sąsiedztwie lokali mieszkalnych (domku)  lub w odległym zakątku ogrodu. Pożądane jest, aby widok z nich był przyjemny dla oka.

W czasie użytkowania  altanki, dla jej długotrwałej eksploatacji, należy zapewnić jej odpowiednią konserwację. W szczególności:

• w okresie zimowym, należy wynieść z altany domku letniskowego do ogrzewanego pomieszczenia wszystkie przedmioty znajdujące się w niej;

• na drewnianych powierzchniach nie powinny zostawać  liście. Może to doprowadzić do gnicia;

• drewno powinno być regularnie konserwowane specjalnymi środkami, które pomogą chronić drewniane altanki przed negatywnymi skutkami warunków pogodowych;

• należy niezwłocznie szpachlować pęknięcia pojawiające się na powierzchni drewna;

• ałe pergole  aby chronić ją przed zimowym chłodem i śniegiem można owinąć specjalną folią - stretch,

W przypadku nieodwracalnego uszkodzenia drewna, należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc do specjalistów. Im szybciej to zrobisz, tym mniej będziesz musiał wydać na naprawy.

Zakup altany ogrodowej wykonanej z drewna w firmie „Solomia”

Aby drewniane altany mogły stać tak długo jak to możliwe i nie powodować problemów podczas użytkowania, należy powierzyć ich budowę doświadczonym fachowcom. Do takich niewątpliwie należy firma „Solomiavbk”. Świadczy ona usługi na rynku krajowym stosunkowo nie długo, ale już zdążyła zdobyć dobrą reputację. W procesie budowy stosowane są najnowocześniejsze technologie, które zapewniają najwyższą jakość końcowego efektu.

Na stronie internetowej firmy można zamówić altany ogrodowe „pod klucz”. Tutaj w wygodnym katalogu znajdują się altany, które można kupić w dużym wyborze z dowolnego miejscu na Ukrainie i w Polsce. Kupujący mają możliwość samodzielnego wyboru gotowego rozwiązania. Ponadto specjaliści firmy pomogą w realizacji indywidualnych kreatywnych pomysłów i zapotrzebowania.

Wszystkie prace budowlane prowadzone są zgodnie z normami i standardami państwowymi. Zapewniona jest również gwarancja wysokiej jakości.

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z obsługą klienta, możesz również zamówić połączenie zwrotne na stronie internetowej. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą jak szybko będzie to możliwe.

Więcej

ALTANY 

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów